kiloş etek

Uzun Kloş Etekler ve Kombinleri

A kesimli kloş etekler, uzun kloş etekler ya da pileli uzun etekler bu yıl moda. Uzun kloş etekleri doğru şekilde kombinlediğiniz zaman kendinize şık bir tarz yaratabilirsiniz. Kalça kısmına kadar uzanan bir kazak ile giyebilir ya da dar bir bluz ile farklı bir konsept yapabilirsiniz. Kısa ceketler ise bu tarz eteklerin vazgeçilmezidir.

kloş etek

kloş etek

Uzun Kloş Eteklerin Üzerine Ne Giyilmeli?

Uzun kloşlar hem bahar aylarında hem de kışın giyilen etek modelleridir. Kışın üzerine ipek gömlek giyebilirsiniz. Uzun etekleri ferace ya da kap modelleri ile kombinlemeniz mümkün. Motorcu tarzında olan deri ceketler de aynı şekilde uzun etekleri farklı bir havaya büründürür. İşyerinde ya da günlük hayatta tercih edeceğiniz bu tarz eteklerin farklı desen ve renklerini sezon modasında bulabileceksiniz.

Pastel tonlardan oluşan renkler bu yılın uzun kloş etek modasına canlılık getiriyor. Stiletto ayakkabı ya da babetlerle giyebilirsiniz. Geometrik desenlerden oluşan eteklerin üzerine ise sade bluz tercih ederseniz görünümünüz daha güzel olur. Yaz ayında ise ince ceketlerle kombinleyebilir ve ayakkabı olarak babet tercih edebilirsiniz.

uzun etek

uzun etek

Uzun etekleri bele oturan kot ceket ile ya da deri ceket ile kombinlerken kış ayında iseniz dar boğazlı bluz tercih etmelisiniz. Desenli kumaştan yana tercih kullandıysanız ceketinizi sade renklerden seçerseniz daha güzel uyum sağlarsınız. Deri uzun kloşlar ya da farklı kumaş modellerinden oluşan uzun etekler bu yıl sizleri daha şık gösterecek.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın