kilo vermek

Kilo Vermek İçin Bu İçeceği İçin

Birçok kişi zayıflamak için onlarca yola başvurur, farklı farklı diyetler yapar. Spor yapar. Detoks çayları içer. Bunlar gibi onlarca farklı yollar ile zayıflamaya çalışırlar. Zayıflamak ne yazık ki öyle kolay bir eylem olmuyor. Belli bir süre isteyen bu istek kişinin iradesi ile de doğrudan bağlantılı. Biz de siz değerli okuyuculara bu yazıda kilo vermeye oldukça yardımcı olan bir içecek tarifi vereceğiz. Bunu da mutlaka denemelisiniz.

diyet

diyet

Bu İçecek Nasıl Hazırlanır?

Kilo verdiren bu içecek için gereken malzemelerden ilki 125 gram yabanturpu. Diğerleri ise 3 çorba kaşığı bal ve 3 adet limon. Limonları sirkeli suda bir 10 dakika kadar kullanmadan evvel dinlendirmelisiniz, unutmayın.  Bu içeceğin yapılışına gelirsek ilk önce yabanturpunu mixer ile karıştırın.

kilo vermek

kilo vermek

Limonu kabukları ile dilimler gibi kesin. Çekirdeklerini çıkardıktan sonra içine ekleyin. İki malzemeyi yine iyice homojen olacak şekilde tekrar karıştırın. Son olarak balı da ekledikten sonra son bir karıştırma işlemi yapın. Elde ettiğiniz bu içeceği günde iki kere bir tatlı kaşığı tüketin.

18

1 Yorum

  1. Lale Gürbüz
    24 Mart 2017

Cevap Yazın