Modern Banyo Tasarımları Sevenler İçin 5 Öneri 

Modern Banyo Tasarımları Sevenler İçin 5 Öneri 

Modern banyo tasarımları için alanın büyük oması çok büyük avantajlar sağlıyor. Özellikle oda genişliğinde bir banyonuz varsa bu alanda harikalar yaratabilirsiniz. Son dönemde geniş metrekareli dairelerdeki geniş banyolar için tercih edilen modern banyo tasarımları şık dokunuşlarla hayatınızı daha canlı bir hale getiriyor. İşte size altın değerinde sunacağımız birbirinden değişik öneriler.

Vazolar Ve Bitkiler

Banyoyu yaratıcı bir tarza göre döşemek için başka bir fikir, rafların arasına veya duvara vazo ve bitkiler yerleştirip, banyoya renk vererek banyoya daha çevreci bir ortam kazandırmak olabilir.Modern vazolar ve gerçekçi görünen yapay bitkilerle banyoyu daha canlı bir hale getirmek de mümkün oluyor. Bu kapsamda ihtiyaç olan çok sayıda objeyi internetteki sitelerden bulabilirsiniz.

Duvarları Boya

Belki de en popüler ama yine de işlevsel olan, banyodaki diğer duvarlarla doğru kontrastı oluşturmak için duvarları farklı tonlarda boyamak veya sadece tek bir duvar boyamak seçimi hafife alınmaması gereken bir seçenektir. Duvarların renk tonlarının ve kromunun varyasyonları kazanan olabilir ve modern banyo tasarımları ortamına yaratıcılık ve zarafet katabilir.

Kitaplık

Banyonun bir köşesine kitaplı raflar yerleştirmek, banyoyu özgün bir şekilde dekore etmek için başka bir yaratıcı fikirdir. Bu şekilde banyo, vücudun esenliğinin yanı sıra okumaya biraz zaman ayırmak için de ideal bir yer olacaktır. Banyo dekorasyonu söz konusu olduğunda önceliğinizi farklı stillere sahip olan kitaplık ve raf sistemlerini verirseniz yer kazanımını da en iyi şekilde sağlamış olursunuz.

Ayna Seçimi

Farklı boyut ve boyutlarda birkaç aynanın kullanılması, başka bir banyo döşeme çözümünü temsil edebilir. Flaminia, banyoyu daha aydınlık ve ferah hale getirmek için ideal olan bazı ayna koleksiyonlarına sahiptir. Özellikle küçük bir banyonuz varsa harika bir çözüm.

Aksesuarlar

Son seçiminiz ne olursa olsun, şekiller ve tasarım için modern vitrifiyelerin aksesuarlarını ve mobilya aksesuarlarını birleştirmeyi unutmayın. Resmi web sitemizde ürünler sayfamızı ziyaret edebilir ve banyonuzu yaratıcı ve özgün bir şekilde dekore etmek için zevkinize en uygun modern banyo tasarımları bulabilirsiniz.

6

Yanıt Yok

Cevap Yazın