çiçek

Canlı Çiçekler ile Ev Dekorasyonu

Yapılaşmanın giderek arması sonucunda doğal yaşamdan oldukça uzaklaştık. Bunun yanı sıra dairelerin küçülen balkonları da bizlere hoş bir doğa dokunuşunu yaşamamıza el verecek düzeye düştü. Fakat ev dekorasyonunuzun içinde yer alacak olan canlı çiçek teması hem evinize derinlik hem de oldukça hoş br uyum katacaktır. Canlı renkleri ve doğanın teması ile evinizde farklı bir alan yaratarak dekorasyonunuza katkı sağlayabilirsiniz.

canlı çiçek

canlı çiçek

Canlı Çiçek ile Dekorasyon Uyumunu Yakalamada Öneriler

Canlı çiçekler ile yapılan ev dekorasyon temanızda mutlaka tüm çiçekleri bir araya toplayacak olan bir alan yaratın. Bu daha etkili bir dekorasyon yaratacaktır. Özellikle ölü alan olarak belirtilen bölgelere konumlandırılan canlı çiçekleriniz son derece şık ve derin bir hissi evinize taşıyacak.

Canlı çiçek kullanımında yer alan saksılarınızın ev dekorunuz ile uyumlu olmasının yanı sıra doğadan da çok uzaklaşmamasın dikkat etmeniz önerilir.

çiçek

çiçek

Beyaz, mavi, yeşil, toprak rengi gibi fakrı tonlara yer açabilir ya da hasırlardan da faydalanarak ev dekorasyonunuza olumlu etki katabilirsiniz.

Canlı çiçekleriniz salon, çalışma odası, antre, hol, oturma odası gibi alanlarda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Tavana doğru yükselen bitkiler alanı daha geniş gösterecek olan türlerdir. Cam kenarları ya da duvar diplerine göre değişen dekorlarınızda dilerseniz özel bir alan yaratarak canlı çiçekleriniz bu alan içinde sergilemeniz de mümkün. Arzu ederseniz bir raf alanı da yaratabilirsiniz.

11

Yanıt Yok

Cevap Yazın