uzun hırka

Hırkaları Nasıl Giyilmeli?

Sezon modasında boyfriend tarzında hırkalar oldukça popüler. Salaş hırkalar ise spor görünümü size sağlar. Jean pantolon ya da mini kot eteklerle farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Hırkalara kemer ile farklı bir hava katın. Kemer ayrıca vücudunuzu daha formda gösterir. iş yerinde de kalem etekle kombinleyebilirsiniz.

hırka

hırka

Uzun Hırka Kombinleri

Hırkaları farklı tarzlarla kat kat giyebilirsiniz. Deri ceket içine uzun bir hırka giydiğiniz zaman asi görünüm sağlarsınız. Eşarp ya da atkı ile hırkanızı daha güzel gösterebilirsiniz. Düğmeli ya da bel kısmı ip örgülü hırkalar da bu yıl çok moda. Düğmeli hırkaların içinde gömlek çok şık durur. Sonbahar ve ilkbaharda eşarp ile hırkanıza farklı bir tarz katın.

Yüksek belli etek veya pantolonlarla giyeceğiniz hırkalar ise boyunuzu ve bacaklarınızı daha uzun gösterir. Hırkaların üzerine broş takarak değişik bir hava yaratabilirsiniz. Bohem şıklığı yakalamak istiyorsanız bol paça pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Uzun etek ve büyük takılarla hırkalarınıza feminen bir hava katabilirsiniz.

uzun hırka

uzun hırka

Geometrik desenler ya da sade renkli modellerin hepsi bu sezonun modasında ve birbirinden farklı uzun hırka modellerinde. Bilek kısmında biten modelleri dar pantolon ya da taytlarınızla giyebilirsiniz. Kısa bot, spor ayakkabı ve Oxford tarzı ayakkabılarla hırkalara farklı bir hava katın. Mini elbiseden yana tercihinizi yaptıysanız hırka modelini kalça hizasında seçmelisiniz. Hırkanın en büyük avantajı gece ve gündüz giyilebilen üst kıyafet olmasıdır.

17

Yanıt Yok

Cevap Yazın