cam orta sehpa

Dekorasyonda Orta Sehpa Seçimi

Oturma odaları ve salon gibi alanlarda kullanım açısından oldukça fonksiyonel olan birçok farklı orta sehpa modelini görmeniz mümkün. Orta sehpa tercihleriniz içinde seçim yaparken dikkatli olmanız genel dekorasyonunuz da uyum yakalamanız açısında oldukça önemlidir. Her ne kadar koltuk grubunuz ile uyumlu olduğunu düşünseniz bile yerleşim yaptığınızda dekorasyonunuz da havada kalabilecek olan orta sehpa göz zevkinize tam olarak hitap etmeyebilir.

cam orta sehpa

cam orta sehpa

Orta Sehpa Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Orta sehpa seçimi yaparken birçok detaya önem vermenin yanı sıra ilk olarak odanızın genel dekorasyon stiline önem veren bir seçim yapmanız önerilir. Koltuk, duvar rengi hatta halı renginin açık renk tonları ile büründüğü bir oda içinde açık renge sahip olan orta sehpa görünmez olacaktır. Belirginliği arttırmak için bu dekorasyon seçiminde koyu tonu ya da kemerli bir seçim yapabilirsiniz.

orta sehpa modelleri

orta sehpa modelleri

Klasik dekorasyonun hakim olduğu salon gruplarında mobilyalarınız ile uyumlu olan klasik bir modelli seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha rahat ve fresh olan salon ya da oturma alanlarda eğer oda içinde bir şömine gibi odak noktası var ise ona uygun olarak seçim yaparak daha net bir dekor parçası haline getirebilirsiniz.

Orta sehpa seçimlerinde aynı zamanda yeni nesil ayrılabilen modellere de yer açmanız mümkün. Servis yapmak için avantaj sağlayan bu modeller misafir ağırladığınız zamanlarda sizin için uygun bir seçim olarak yardımcı olacak bir örnektir.

7

Yanıt Yok

Cevap Yazın