saç boyası

2017’nin Moda Saç Rengi

Moda sadece giyim dünyası için de güzellik dünyası için de değişmeye devam ediyor. İlk etkisini de saç renkleri üzerinde gösteriyor. 2016’da popüler hale gelen saç renklerinin başında grinin yer aldığını elbette biliyorsunuzdur. Doğru ellerde boyandığında hiç de fena gözükmüyordu. Üstelik tarz olarak da gri saçı kaldırabilecek durumda olanlar için bu moda adeta gökte ararken yerde bulmak gibiydi.

moda saçlar

moda saçlar

2017’de de gri saç modası devam edecek. Gitmek yerine yanında yeni renklerle yoluna devam edecek desek çok daha doğru olabilir. Pembeler, maviler, hatta mintler bile saçlarda görülebilir. Oldukça uçuk renklerin hayatımıza giyeceği bir yıl olacağa benzeyen 2017, yılın sonuna doğru yeni sürprizlere de imkân verebilir.

saç boyası

saç boyası

Sarının Modası Hiç Geçmiyor!

Sarı saç her yıl moda! 2017’de de yine farklı tonlarda sarılar görmeye devam edeceğiz. Yapılan gözlemler gösteriyor ki, sarı saçın modası asla geçmiyor. Sadece bazı yıllar diğerlerine göre daha az tercih ediliyor. Ancak 2017’de de yine gözde saç renklerinden biri olacak. Özellikle griye cesareti olmayanlar girdikleri kuaförden sarı saçlarla çıkacaklar.

saç rengi

saç rengi

Platin sarılar, bebek sarıları ve çilek sarısı… Bu yıl saç modasına ayak uydurayım, ama çok da uçum gözükmeyeyim diyorsanız tercih edebileceğiniz saç renklerinden bazıları. Risk almaya değer gözüküyor. Sıradanlıktan sıkılmadınız mı? Kendinize bir iyilik yapın ve farklı bir renk deneyin. Kesinlikle iyi gelecek.

7

Yanıt Yok

Cevap Yazın