kalem etek

Bir Kalem Etek İle Yapılabilecek Kombin Önerileri

Kalem etek bir kadının gardırobunda olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Modası asla geçmeyen kalem etek kadınların en sık kullandığı etek çeşitlerindendir. Her mevsim kullanılabilen bu parça hakkında neler biliyoruz? Yani kalem etek nasıl giyilir? Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza bu sorunun cevabını kısaca vermek istedik, mutlaka okuyun.

kalem etek

kalem etek

Kalem Etek Kombinleri

Kalem etek ofiste veya farklı bir davette kullanılabilecek fix bir parça. Eğer doğru kullanırsanız kalem etek sayesinde de hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca kalem etek üzerine birçok üst kullanılabilir. Fakat bilmeniz gereken bir husus vardır ki kalem etek kesinlikle topuklu ayakkabılarla tamamlanması gereken bir parçadır.

kalem etek kombinleri

kalem etek kombinleri

İlk önerimiz kalem etek üzerine peplum tarzı denilen bluzlar giymeniz olacak. bu bilgiler sayesinde beliniz daha ince görülür. Bir başka tavsiyemiz bize kısa bluzlarla kombinlemek.  Yüksek belli kalem etek üzerine kısa bir üst gayet kullanılabilir. Oldukça şık ve günlük bir kombin yaratabilirsiniz. Eğer kış mevsiminde kalem etek giymek isterseniz düz bir kazakla kombin edebilirsiniz. Kaşmir kazaklarla son dönemlerde çok fazla kalem etek kombini yapılıyor siz de deneyebilirsiniz.

6

Yanıt Yok

Cevap Yazın