telefon

Turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır?

Turkcell faturalı hat kullananları telefonlarını yenilemek veya yeni telefon almak için taksitli telefon almalarına olanak sağlamıştır. Turkcell taksitleri faturaya yansıtarak peşinatsız telefon alma imkânı sunmaktadır. Türkcell’den taksitle telefon almak için Türkcell’e ait faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Faturalı hat sabinin, faturalarını düzenli ödemesi çok önemli bir ayrıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell puan sorgulamasında çıkacak puanınıza bağlı olarak telefon alabilmektesiniz.

telefon

Puan sorgulaması yapılırken bankalara olan ödemeleriniz dahi önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell faturaya ek telefon almak için kimlik kartınız ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizde sorun var ise telefon almakta sorun yaşayabilirsiniz. Türkcell hattınız üzerinden telefon alırken, ödemediğiniz faturalar sizin kredi puanınızı olumsuz etkileyeceği için bankalardan kredi ya da kredi kartı almanızda sorun yaşamanıza neden olabilmektedir. Turkcell hattınız üzerinden puanınızı öğrenebilirsiniz, Turkcell satış ofisleri, müşteri hizmetler ve hesabım uygulaması ile puanınızı sorgulayabilir ve size uygun telefonları görebilirsiniz.

Turkcell faturası üzerinden hat alan kişilerin kaç ay ödeme yaptıkları ve toplam ne kadar borcunun kaldığını öğrenmek için yapılması gereken işlem oldukça kolay bir işlemdir. Turkcell hesabım üzerinden borcunuzu sorgulayabilir ya da kalan toplam borcunuzu öğrenebilirsiniz. Turkcell faturaya ek telefon borcunu sorgulamak için ise hesabım uygulaması faturalarım kısmından kaç taksit ödemenizin kaldığını aynı zamanda toplam borcunuzu öğrenebilirsiniz. Turkcell hattınız üzerinden telefon almak için gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

Bu şartlara baktığımızda ise hat sahibinin kendisinin kimliği ile birlikle başvuru yapması gerekmektedir ve telefon almak için gereken bazı önemli belgelerin yanında olması gerekmektedir bu belgeler; Almak istediğiniz cihaz için puanınızın yeterli olması gerekmektedir, ödeme tarihi geçmiş faturanız olmamalı aynı zamanda adınıza kayıtlı hatlarda her hangi bir sorun olmamalıdır. Yasal olarak yapılan düzenleme ile birlikte 36 aya kadar taksitlendirme imkânı sağlamaktadır. Turkcell’den taksitle telefon alırken gerekli evraklar ise şunlardır; hattınız üzerinde telefon almak için mutlaka hat sahibine ait kimlik kartı ile Turkcell mağazalarına başvurması veya Turkcell hesabım üzerinden başvurması yapması gerekmektedir.

13

Yanıt Yok

Cevap Yazın