Toptan Şemsiye Modelleri Nelerdir?

Toptan Şemsiye Modelleri Nelerdir?

Toptan kışlık ve yazlık şemsiye modelleri erkek, kadın, çocuk kullanıcıların beklentilerine göre tasarlanır. Şemsiyelerin yapısal özellikleri, kullanım yapılacak dönemdeki hava koşullarıyla ilişkilidir. Toptan şemsiye satış hizmeti, çoklu taleplerin karşılanmasını sağlar. Ürün çeşitlerini sınıflandırırken renk ve boyut özellikleri dikkate alınır. Büyük, küçük, renkli, şeffaf ürünler mevcuttur. Şemsiye satan mağazalar, toptan alım yaparak özel kampanyalardan faydalanabilir. Reyonların dolu gözükmesi ve  mağazadaki ürün skalasının geniş olması müşteri memnuniyeti açısından önemli detaylardır.

Şeffaf Toptan Şemsiye Modelleri Sıra Dışı Tasarıma Sahiptir        

Şeffaf şemsiye modelleri, naylon çatı bölümü renksiz olan seçeneklerdir. Logo veya desen içermeyen çatılar, şemsiyenin dikkat çekmesini önler. Geniş naylon yüzeyden çok giyim tarzını öne çıkarmak ve bunu yaparken iklim koşullarından korunmak istiyorsanız, şeffaf ürünler uygundur. Seçeneklerde renkli olan kısım yalnızca sap ve çatı tepesindeki dekoratif uçlardır. Şeffaf şemsiye, gözü yormayan tasarımıyla sadelik sunar. Klasik tasarımlı ürünler renkli olduğundan, renksiz modeller yeni sayılır. Raflarında modern tasarımlar bulunsun isteyen mağazacılar için toptan şeffaf şemsiye idealdir.

Logolu Toptan Şemsiye Modelleri Marka Ayrıcalığını Yansıtır

Logolu şemsiye modelleri, sade tasarımı marka imzasıyla buluşturur. Siyah, gri, kahverengi, koyu yeşil, lacivert yüzeylerde beyaz logolar mevcuttur. Açık renkli yüzeylerde logo fontu çoğunlukla siyahtır. Logo, markanın adını veya sembolünü içerir. Marka imzaları, şemsiyeye estetik detay kazandırmak ve olumlu yönde dikkat çekmek bakımından işlevseldir. Çocuk ve yetişkin ürünleri çeşitli amblemlerle zenginleşebilir. Toptan logolu şemsiye hizmeti, alıcı kitlesine birbirinden farklı seçenekler sunar.

Renkli Toptan Şemsiye Çeşitleri Farklı Kullanımlara Uygundur

Renkli şemsiye modelleri standardı bozarak siyah şemsiyeler yanına turuncu, mavi, beyaz, lacivert, pembe, kırmızı seçenekler katar. Canlı renkleri çekici bulan kitlede her yaştan kullanıcıya rastlanabilir. Kadın ve erkeklerin kullanabileceği renkli ürünler farklı fiyat aralıklarındadır. Ucuz toptan şemsiye modelleri, düşük maliyetle rahat kullanım sunabilir. Çatı naylonu ve iskelet alüminyumu yüksek kaliteli modeller, uzun süreli ve sorunsuz kullanıma imkan tanır. Tasarım ve imalat özellikleri farklılık gösteren birçok model için https://www.gulersemsiye.com/toptan-semsiye  sayfasına göz atabilirsiniz.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın