tarz sahibi olun

Tarzınızı Doğru Seçin Yaşlı Görünmeyin

Bayanlar için moda vazgeçilmez bir uğraş, takip alanıdır. Her bayanın kesinlikle takip etmesi gereken bir olgudur. Modayı takip etmeyen bayanlar yanılgıya düşebilir, yanlış tercihlerde bulunabilir. Şık olmak ve güzel görünmek herkes için önemlidir. Fakat bazen yapılan yanlış giyimler kötü sonuçlar ile karşılaşılmasına yol açabiliyor. Bu hataları yapmayın ki arkanızdan yaşlı demesinler.

tarz

tarz

Tarzınıza Önem Verin

Kadınlar için yaş şakaları her zaman yapılmıştır. Ama siz bile bile kendinizi çukura atmayın. Yaşınızın üstünde kıyafetler giyerek yaşlı görünmeyin. Her yaşın ayrı güzellikleri vardır. Bu yüzden siz kendi yaşınızın güzelliklerini yaşayın. Mesela yaşınız genç ise desenli kıyafetlerden uzak durmanız da ciddi anlamda yarar var. Desenli kıyafetler biraz daha orta yaşlı hanımların tercih alanına girecek parçalar.

Bayanların yaptığı hatalar arasında uzun etek giymekte yer alıyor. Uzun etek giymek günümüzde demode olarak karşılanıyor ve buna karşın daha olgun bir görünüm elde etmenize de olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra bazı bayanlar gri saç modasına katılmakta. Siz eğer bu kervana katılmadıysanız uzak durun. Bu sizi teyze gibi gösterebilir.

tarz sahibi olun

tarz sahibi olun

Serin havalarda hırka tercih edilebilir. Ama siz tercih etmeyin. Bu da sizi olduğunuzdan daha yaşlı bir havaya sokacaktır çünkü. Ayrıca kitap okurken gözlük kullanıyor olabilirsiniz. Ama bunu boyna asmalı şekilde kullanmayın. Böylelikle örgü ören teyzelerden farkınız kalmayacaktır. Ortopedik ayakkabılardan ve vintage çantalardan da uzak durmanız da ciddi yarar vardır. Bunlar artık gençler arasında rağbet görmüyor.

12

Yanıt Yok

Cevap Yazın