güneş gözlüğü

Mutlaka Kadınların Alması Gereken Yazlık Aksesuarlar

Tatil dolapları zor olabilir. Sıcaklıklar zirveye ulaştığında form ve işlev birleştiren, tehlikeli UV ışınlarından koruyan ve bir dokunuşla stil katan parçalar arayın. Sadece iyi görünmenizi sağlayan kıyafetler değil, aynı zamanda eğlenceli, romantik modaya uygun eklentilere odaklanın. İşte yaz alışverişinde almanız gereken 5 temel aksesuar:

 1- Güneş gözlükleri: Yaz için gereken en tipik aksesuardır. Gözlerinizi korumakla kalmazlar ve cilt hasarını en aza indirmeye yardımcı olurlar, ancak mükemmel bir gözlük için seçebileceğiniz pek çok tasarım ve malzeme ile farklı görünümler denemek, eğlencenin yarısıdır

güneş gözlüğü

güneş gözlüğü

2- Dolgu Topuk Sandalet: Geleneksel yüksek topuklu ve yazlık ultra rahat parmak arasında ideal form olarak hizmet veren dolgu topuklu sandalet modelleri, parkta yürümek için yeterince rahattır, ancak her giysiyi cazip ve modaya uygun hale getirecek kadar şıktır.

3- Clouth Çanta: Bu yaz büyük boy çantanızı evde bırakın ve klasik bir clouth çanta ile yükünüzü hafifletin. Bu küçük çantalar, sadece yazların sıcak ve puslu günlerinde hafif ve kolay seyahat etmenizi sağlayan temel unsurları barındırıyor.

sandalet

sandalet

4- Disket Şapka: Bu klasik favori, en rahat kıyafete bile zarif bir dokunuş katıyor, daha da iyisi, geniş kenarlı şapkalar, ciddi cilt hasarını önlemeye ve saçınızın solmasını önlemeye yardımcı olan ciddi güneş koruması sunar.

5- Yazlık Eşarp: Hafif yazlık eşarplar günlük giysilere göz alıcı bir renk eklemek için mükemmel bir yol sunar. Kot pantolon ve tişört ile boynunuza sportif bir eşarp takın veya aşırı klimalı binalarda sıcak kalmak için en sevdiğiniz kıyafetlerinizi giyin.

12

Yanıt Yok

Cevap Yazın