Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Bazı özel durumlarda kullanıcılar verilerin silinmesi gibi ciddi sorunlara yol açabilecek problemler ile karşılaşabilmektedir. Bu problemler depolama disklerinin ve sistemlerinin fiziksel darbe alması, yazılım kaynaklı sorunlar yaşaması ve kullanıma bağlı olarak depolama alanlarının arıza yapması gibi durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Peki bu tür durumlarda verilerin geri getirilebilmesi mümkün müdür ve silinen dosyaları geri getirme için ne gibi adımlar takip edilmelidir?

Veri Kayıpları Nasıl Giderilir?

Veri kayıpları meydana geldiği zaman eğer veri kurtarma konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız kendi başınıza hareket etmemeniz verilerinizin güvenliği için son derece önemlidir. Yapabileceğiniz en ufak bir hata verilerinizin kalıcı olarak silinmesine yol açabilir. Aynı zamanda bu tür işlemleri uyguladığınız zaman depolama alanlarınıza da kalıcı hasar verebilirsiniz.

Veri kurtarma ihtiyacınız olduğu zaman profesyonel hizmet alabileceğiniz firmaları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu tür firmalar sizlere özel bir şekilde veri kurtarma hizmeti sunabilen firmalardır. Firmalardan destek aldığınız zaman laboratuvar ortamında depolama aygıtlarınız inceleme altına alınır ve analiz çalışması yapıldıktan sonra veri kurtarma işlemine geçiş yapılır. Silinen dosyaları geri getirme için uygulanabilecek en güvenilir yöntem budur.

Veri Kurtarma Firmaları ve Fiyatları

Veri kurtarma firmalarının fiyatlandırmaları birbirinden farklı olabilmektedir. Her biri farklı fiyatlandırma uygulayan firmalar fiyatlandırma yaparken arızanın boyutuna ve sistemlerin türlerine göre hareket edebilmektedir. Ancak burada tek kıstasınızın sadece fiyatlandırmalar olmaması son derece önemlidir.

Sizler için son derece önemli olan verilerinizi kalıcı olarak geriye kazanmak isterseniz GOLD DATA Veri Kurtarma firmasını tercih edebilirsiniz. Kendi özel laboratuvar ortamında veri kurtarma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren GOLD DATA Veri Kurtarma firması farklı türdeki depolama aygıtları için hizmet sunabilmektedir.

Firmanın resmi internet sitesi olan https://www.goldverikurtarma.com/silinmis-dosyalari-geri-getirme adresi üzerinden silinen verileri geri getirme ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın sitesine bulunan veri kurtarma talep formunu doldurarak da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Fiyatlandırmalar işlemlerin türüne göre farklı şekillerde belirlenerek sizlere sunulmaktadır.

19

Yanıt Yok

Cevap Yazın