oje lekesi

Oje Lekesi Halıdan Nasıl Çıkar?

Genç yaşlı birçok kadın güzelliğine düşkün olduğu için sürekli bakım uygulaması yapar. Özellikle oje birçok bayanın vazgeçemediği uygulamalardan bir tanesidir. Oje sürerken çok dikkatli olunması gerektiğini en çok kadınlar bilir.

oje lekesi

oje lekesi

Fakat bazı anlarda oje eğer çok akışkan ise halıya ya da başka yerlere tamamlayabiliyor. Bu durumda asla panik yapmamalısınız. Oje lekesi halıdan çıkarılabilir. Peki nasıl? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza halıdaki oje lekesini nasıl çıkarabileceğinizi anlattık.

Oje Lekesine Kesin Çözüm

Eğer oje lekesi kurumadan fark edildi ise yapılması gereken ilk hareket üzerine biraz aseton dökmek olacak. Ve bir dakika boyunca aseton ile bekletmek gerekir. Bir kağıt havlu yardımıyla lekeyi alın. Hemen ardından evde bir plastik silgi var ise bölgeyi silgi ile temizleyin.

oje lekesi çıkarmak

oje lekesi çıkarmak

Eğer oje lekesi kurulduysa yapmanız gereken şey ise şudur. Halıdaki oje lekesi ne bir miktar saç spreyi sıkın. Daha sonra sabunlu bir ılık su hazırlayın. Yumuşak bir bez alıp bu suya batırın, bölgeyi bu bez ile yavaşça silip lekeyi çıkarın.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın