duvar kağıdı modeli

Geometrik Duvar Kâğıdı Trendi

İç mekân tasarım sahnesinde duvar kâğıdının yeniden dirilişi görülüyor. Bu dekorasyon modası sizi heyecanlandırmadıysa, bu yeni trendin eski baskılar ve onlarca yıllık geçmişin ağırlığını içeren, büyükannenizin duvar kâğıdı olmadığını belirtelim. Modern duvar kâğıdı trendi; geometrik desenler ve ilham verici simetriyle dolu yeni şekillerle ilgili.

duvar kağıdı

duvar kağıdı

Modern Duvar Kâğıtları ile 5 Farklı Konsept

Geometrik duvar kâğıdı trendi ile ilgili en iyi şey, onu bir araya getirmenin farklı yolları olmasıdır. Bu nedenle her stil için uygun bir duvarı seçebilir, tüm evinizi zeminden tavana kadar kâğıtlayabilir veya değişen mevsimlerle popüler kolay çıkarılabilir duvar kâğıtlarını kullanabilirsiniz. Mesele şu ki, duvar kâğıdı imkânları sonsuzdur. İşte size 5 farklı dekorasyon önerisi:

1- Bir Giriş Yolunu Tanımla: Duvar kâğıdı ile ilgili harika olan şey, bir alanı tanımlama kapasitesidir. Bir koridor veya giriş alanınız varsa, duvarları kusursuz, katmanlı bir stil seçerek kaplamayı düşünün.

2- Şık ve Sofistike Salon Dekorasyonu: Canlı, çarpıcı desenler duvar kâğıdı için mükemmel seçenekler sunarken, daha yumuşak ve nötr baskılar, tasarımınıza yeni bir boyut katacak.

duvar kağıdı modeli

duvar kağıdı modeli

3 -Hafif ve Havadar Mutfak Tasarımı: Ahşap ve organik malzemelerin doğal dokusu, modern duvar kâğıdının tasarımına getirdiği şık desenler için mükemmel bir tamamlayıcı oluşturur.

4- Sempatik Küçük Bir Banyo: Klasik karo görüntülerden sıkıldıysanız, küçük alanınıza baskılar eklemek, yığını ve dağınıklığı gizleyerek görsel zenginliği bir araya getirecektir.

5- Ev Ofisinize Yaratıcılık: Enerji veren bir desenle çalışma alanınıza geometrik duvar kâğıdının eklenmesi size öğleden sonraki konsantrasyon düşüşünüzü gidermek için ihtiyaç duyduğunuz yaratıcı uyarıcıları verecektir.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın