desenli pantolon

Desenli Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Bahar ve  yaz aylarında kadın mağazalarında desenli pantolon modası çok yayın olarak görülür. Özellikle sahil kesimlerinde bu durum biraz daha çoktur. Desenli pantolonların renkli cıvıl cıvıl yaz renkleridir. Güneşin de enerjisini yansıtan desenli pantolonlar, her bedende şık durmaktadır. Desenli pantolonların olarak tercih edilmesinde ise fazla kilolarınız kesinlikle önler. Desenli pantolonlar kilosu insanlar için adeta bir kurtarıcı özelliği taşır.

desenli pantolon

desenli pantolon

Bacakların inceliği ve kalınlığı elbise modelini ve boyunu seçmenizde etkili olacaktır. Modacılar Desenli pantolonlar genellikle bir beyaz üst ile kombinlenir şeklinde ifadeler var ancak bu sizin sağlayacağınız uyum ile de alakalıdır. Ağırlıklı spor tarzını oluşturan elbiseler hem rahatlık konfor sağlar hem de günlük kullanımı şıktır.

Desenli Pantolonların Günlük Kullanımı

Desenli pantolon tercihlerinizde yaz aylarında pantolon motif veya renklerine uygun tişört tercih edebilirsiniz. Ayak kısmını sandalet ya da  sneaker ile tamamlayabilirsiniz. Gece elbisesi olarak kullanmak için de dikkat çeken bir makyaj, topuklu sandalet yeterlidir. Desenli pantolonlar her dönem moda olmuş, her yaş gurubu bayanların favori elbise modellerinden birisidir.

desenli pantolon modelleri

desenli pantolon modelleri

Oluşturmak istediğiniz kombin hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için internet üzerinden moda sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Elde edeceğiniz fikirler, şık ve dikkat çeken görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Desenli pantolonlar genç kızlık döneminden itibaren giyilmeye başlayan elbise olmuştur. Desenli pantolonlar farklı kumaş türlerinde yer aldığı gibi günlük kullanım için son derece uygundur.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın