diş bakımı

Daha Beyaz Dişlere Sahip Olmanın Yolları

Güzel bir görünümün en hoş ayrıntıları arasında tatlı bir gülümseyiş ve bembeyaz dişler yer alıyor. Çoğu insan dişlerinden yana sorun yaşadığı zaman sorunlarını gizleyebilmek için içten gülüşlerini de saklamak zorunda kalabiliyor. Sağlık açısından da büyük bir önem taşımakta olan dişler güzellik konusunda da büyük bir öneme sahiptir.

Bembeyaz dişlere sahip olmak istiyorsanız doğal yöntemleri de kullanmaya başlayabilirsiniz. Çay ve kahve tüketiyorsanız ve gereğinden fazla bu içecekleri içtiğiniz düşünüyorsanız dişleriniz zaman içerisinde sararmaya başlayabilir. Asitli içecekler, sigara ve alkol de dişlerde sararmaya yol açabilir.

beyaz diş

beyaz diş

Doğal besinlerden ve bakım ürünlerinden oluşan bir program oluşturarak dişlerinizi daha beyaz bir hale getirebilirsiniz. Doğal ve sağlıklı maddelerden üretilmekte olan beyazlatıcılı etkili diş macunlarını kullanarak bu işe başlayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde özel diş bakım ürünleri kullanırsanız bir süre sonra dişleriniz daha beyaz bir hale gelebilir.

Özel Beyazlatıcı Karışım

Ancak bu macunlar ile etkili bir sonuç göremediğinizi düşünüyorsanız farklı bir karışım da uygulamayı deneyebilirsiniz. Bir çay kaşığı zerdeçal ve bir çay kaşığı kadar hindistan cevizi yağını karıştırarak macun kıvamına getirebilirsiniz. Dişinizi fırçalamak istediğiniz zaman ise diş macunu yerine bu karışımı kullanın.

diş bakımı

diş bakımı

Uyguladığınız tüm yöntemlere rağmen dişleriniz hala beyazlamıyor ise dişlerinizi temizletmeniz de gerekebilir. Bu sebeple uzman bir doktora muayene olmanız tavsiye edilmektedir.

15

Yanıt Yok

Cevap Yazın