Bobinaj Nedir

Bobinaj Nedir?

Öncelikle faaliyetlerine bölgesinde bulunan fabrikalar ve küçük, büyük ölçekli işletmelere hizmet vermek adına 1986 yılında başlamıştır. Bobinajda büyük ilerleme ve başarı kat etmesinden sonra yoğun talepleri karşılamak adına elektrikli malzeme satışına başlamıştır. 1994 yılında attığı bu adımla geleceği de planlayarak istikrarlı bir büyüme göstermiştir.

Bununla beraber led aydınlatma işine de girmesiyle 1. Kalite ürünler çıkaran bu firma, aydınlatmaya dair birçok probleme çözümler sunarak başarısını daha da artırmayı başarmıştır. Kalitesini ve müşterilerine gösterdiği ilgiyi asla bırakmamış ve güvenli hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu değerlerin bilgi ve birikimle harmanlanması sonucu sektöründe fark yaratan öncü bir firma olarak yerini almıştır.

Bobinaj Nedir

Elinde bulundurduğu güçlü malzemeler ve insanların problemlerine verdiği hızlı ve güvenilir yanıtlar sayesinde tercih edilen bir firma olmayı sürdürmüştür. Her zaman önceliğini müşteri memnuniyetinden yana tutan bu firma, dünya çapında markaların bayiliklerini de büyük ölçüde üstlenmiştir. Pazardaki ihtiyacı her zaman kaliteli ürünlerle karşılamış kalitesinden asla taviz vermemiştir.

En önemli şeyin zaman olduğunun bilincinde olarak, müşterilere hızlı ve etkili çözümler üretmeyi elden bırakmayan Bobinaj, yedek motor stoklarıyla da müşterilerin karşılaştıkları problemlere anlık, hızlı ve güvenilir çözümler üreterek en önemli olan müşteri güvenini hep en üst düzeyde tutmuştur.

2013 yılında taşındığı yeni elektrik malzeme satış binasının yanına, bobinaj ve led üretim binasını da ekleyerek, müşterilerine modern şartlarda, teknolojiyle uyumlu ve konforlu mekanlarda hizmet vermektedir.

Bobinaj Değerleri

Değerlerinin en başında yasal sorumluluklarını yerine getirmek gelmektedir. Bununla beraber iş güvenliğimi ve firmadaki çalışanların sağlığını ön planda tutmuşlardır. Müşterilerin her türlü sıkıntısına, dokunabildikleri her türlü noktaya en doğru ve en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamışlardır. Hizmetlerindeki kaliteyi asla elden bırakmayıp, kaliteden asla ödün vermemişlerdir. Müşterilerin her türlü dert ve sıkıntılarına hızlı ve doğru çözümler sunmayı da değerleri arasında bulundurmuşlardır.

Bobinaj Misyon ve Vizyonu

Misyonu olarak içerisinde bulunup faaliyet gösterdikleri sektörde kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlayarak, iş ortakları ve son kullanıcı noktalarına çözüm üretip değer katmayı benimsemişlerdir. Vizyonu olarak ise Bölgesinde yakaladığı başarıları yurtiçi ve yurtdışı alanlarda da yakalayarak aranılan çözüm ortağı olmak ve bulunduğu pazarlarda liderliği yakalamak olarak benimsemişlerdir. Daha detaylı bilgi almak için https://www.botem.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın