zayıf gösteren kıyafetler

Zayıf Gösteren Giyim Tüyoları

Siz de modayı takip eden onca kadından birisiniz değil mi? Ama maalesef incecik mankenlerin üzerinde gördüğünüz kıyafetler, moralinizi bozmaktan başka bir işe yaramıyor. Zayıflamak istiyorsunuz, ama o da bir türlü olmuyor. E o zaman; mecbur bu halinizle barışık yaşayacaksınız hanımlar!

zayıf gösteren kıyafetler

zayıf gösteren kıyafetler

Sakın üzülmeyin ama! Çünkü; moda sadece zayıf ve ince belli kadınlar için değil… Güzellik anlayışı sadece onların güzelliğiyle sınırlı değil. Önemli olan; sizin kendinizi biliyor olmanız. İnce belli olmayabilirsiniz ama kendinize neyin yakışacağını biliyorsanız sorun yok demektir. Hadi size konuyla ilgili birkaç tüyo verelim.

Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimi

Formda olmadığını düşünen kadınlar olarak tek derdiniz, giydiğiniz kıyafetin sizi zayıf göstermesidir herhalde. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var.

  • Boydan bütün elbiseler giymekten kaçının. Alt-üst ayrı olacak şekilde kombinler yapmaya ya da altı ve üstü farklı renk olan elbiseler tercih etmeye özen gösterin. Yani baştan aşağı aynı rengin içinde boğulmayın.
  • Uzun etekler giyerek bacaklarınızın olduğunuzdan daha zayıf görünmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu sizi uzun da gösterecektir.
pileli etek hilesi

pileli etek hilesi

  • Belinizde kullanacağınız kalın kemerler, bu kısımda yer alan fazlalıkları kapatacaktır. Bu nedenle de sizin daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır.
  • Boyuna çizgili kıyafetlerden uzak durun. Olduğunuzdan daha zayıf görünmek için enine çizgili kıyafetler tercih edin.
  • Etek konusunda; pilili ve kloş etekler sizin imdadınıza yetişecek ve kalça kısmındaki fazlalıklarınızı görünmez kılacaktır.

Her şeyden önemlisi; kendinizi nasıl kıyafetlerle rahat hissediyorsanız, o şekilde giyinmekten asla vazgeçmeyin.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın