tüyler

Tüyleri Sarartmanın Doğal Yöntemi

Daha kusursuz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için ilk başta tüylerden kurtulmak şarttır. Özellikle koyu renkli tüylere sahip kişiler bu görüntüden hiç haz etmez. Eğer tüylerinizi almak yerine onların görünümünü biraz Olsun hafifletmek istiyorsanız tüy sarartabilirsiniz. Peki tüyler nasıl sarartılır? Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için tüyleri sarartan doğal yöntemlerden kısaca bahsettik. Siz de okuyor bahsettiğimiz yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

bacak tüyleri

bacak tüyleri

Oksijenli Su İle Siyah Kalın Tüylere Son Verin

Mesela kollarınızdaki tüyleri almak istemiyorsunuz ama görünümünden de rahatsızsınız. Bu noktada tüy sarartmak kadar mantıklı bir hareket olamaz . Çünkü her yerde her an ağda yapmak mümkün olmayabiliyor.

tüyler

tüyler

3 kaşık oksijenli su ve biraz amonyağı karıştırın. Bu karışımı tüy üzerine uygulayın. Yaptığınız bu uygulamadan bir süre sonra tüyleriniz zaman ile sararır. Eğer isterseniz bu yöntemi koltuk altı ve bacak bölgenize de uygulayabilirsiniz. Oksijenli su yöntemi sayesinde kalın, siyah renkli tüylerinizden kurtulacak ve incelen sararan tüylere sahip olacaksınız. Ama oksijen miktarını asla abartmayın. En fazla üç kaşık eklemelisiniz.

8

Yanıt Yok

Cevap Yazın