giyim

Giyim Önerileriyle İnce Bel Görünümü

Vücut tipimize uygun giyinmek kıyafetleri daha iyi taşımamızı sağlar. Beli normalden biraz daha kalın kadınların ise ufak tefek püf noktalarla ve giyimlerinde yapacakları değişikliklerle, ince bel görüntüsü oluşturmaları çok kolay.

giyim

giyim

İnce Bel Görünümü İçin Püf Noktalar

Yaklaşık 1 senedir moda olan ve hala da moda olmaya devam eden yüksek bel pantolon ve etekler kalın bele sahip kadınlar tarafından kullanıldığı takdirde beli olduğundan daha ince gösteriyor. Karın bölgesindeki fazlalıkları toplayan yüksek bel kıyafetler, beli ortaya çıkararak daha kıvrımlı ve ince bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda belden bollaşan ve a kesim olarak adlandırılan giysiler, beli ortaya çıkarıyor ve ince bir görünüm veriyor. A kesim etekler tercih edildiğinde üstümüze daha dar giysiler seçmemiz istediğimiz görüntüye bizi kolay yoldan kavuşturacaktır. Peplum elbiseler de belimizi ince göstermeye yarayacak kıyafetlerdendir.

giyim önerileri

giyim önerileri

Peplum elbiseler bel kısmında dar aşağılara doğru çember etek şeklinde bollaşan giysilerdir. Aynı zamanda iki yandan dar, alt kısımda bollaşan ve ince bir bel görüntüsü veren panel elbiseler de son derece şık, zarif ve ince bir bel görüntüsü oluşturacaktır. Giysilerin olduğu kadar aksesuarların da ince görünümde etkisi fazla. Mesela dikkati fazlalıklarımızdan alıp başka yöne çekecek bir kolye ya da herhangi bir takı, kalın olan bölgeleri kamufle edecek saç bandı ya da tokaları işimize yarayacaktır. Vücudumuzun eşit ve orantılı gözükmesi için aynı zamanda aynı renk çorap ve aynı renk ayakkabı tercih etmeliyiz. Eğer elbisemizin altına çorap giymeyeceksek o zaman ayakkabımız nude olmalı.

13

Yanıt Yok

Cevap Yazın