kutahya-cicekci1

Arkadaşa Hangi Çiçek Türleri Gönderilebilir?

Arkadaşa çiçek gönderiminde dikkat edilecek en önemli detay arkadaşınıza ne sebep ile çiçek gönderdiğinizdir. Kütahya Çiçekçi de yeni bir iş, özür dileme, yeni bebek, geçmiş olsun gibi sebepler arasında hangisine ait bir gönderim yapacaksanız buna uygun tercih yapmanız mümkün. Aynı zamanda Kütahya Çiçekçi kişiye özel olarak hazırlanan aranjmanlara da yer açıyor.

Yeni İş ya da Terfi

Yeni iş ya da terfide arkadaşınızın ofisine göndereceğiniz çiçeğin çok büyük olmamasına dikkat etmenin yanı sıra buket çiçek yerine saksı çiçeği seçimine yer vermeniz önerilir. Bunun yanı sıra kokulu çiçeklerde ofis ortamı için önerilmez.

Hastaneye Çiçek Gönderimi

Arkadaşınıza geçmiş olsun ya da yeni bebek doğumuna merhaba diyebilmek gibi anlamlar yükleyerek hastaneye yapacağınız çiçek gönderiminde de kokulu olmayan seçime yer açmanız hastane kuralları ve ortamları için uygundur. Aynı zamanda buket gönderimi bu durumda pek önerilmemektedir. Hastanede vazo bulamayacak olan arkadaşınız bu durumda zorlanabilir.

kutahya-cicekci1

Arkadaştan Özür Dileme

Arkadaşınızdan özür dilemek ya da onun sizin için değerli olduğunu ifade etmek için ise evine çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Bu seçimlerinizde lilyum, papatya, krizantem gibi mevsim çiçekleri ile oluşturulan demetlere yer açabilir ya da vazo aranjmanlarına yer verebilirsiniz.

Arkadaşınızın Düğün Merasimine Çiçek Gönderimi

Arkadaşınızın düğününde ona göndereceğiniz çiçek tercihinizde ise salona uygun olan çelenk ya da ferforje seçimlerine yer açmanız mümkün. Onun sizin için değerini ifade eden ve sevdiği çiçekler ile süslenmiş olan seçimlere de yer açabilirsiniz.

15

Yanıt Yok

Cevap Yazın