yüksek bel pantolon

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Giyilir?

Bir kadını zarif gösteren pantolon modellerinden biri de yüksek belli pantolonlardır. Doğru şekilde kombinlediğiniz zaman bu tarz pantolonlar ile her zaman kendinizi şık hissedersiniz. Kumaş ya da Jean tarzı pantolon kesimlerinde bu yıl yüksek bel modası hakim. Bacak boyunuzu da uzun gösterdiği için sıklıkla tercih edilir.

yüksek bel

yüksek bel

Yüksek Bel Pantolon ve Kombinleri

Yüksek belli pantolonlara en çok yakışan üst giyim, gömleklerdir. Gömleğinize V yaka bir etki vermek istiyorsanız mutlaka iki düğmeyi açık bırakarak gömleğinizi kullanın. V yakalar, üst bölümünüzü uzun gösterir. Yüksek bel pantolonlarda bacak boyunu uzun göstereceği için üst ve alt bedeniniz daha uyumlu görünür. Boyunuz kısa ise gömlek ve pantolonu aynı renklerden seçmeye dikkat edin.

Ceket özellikle yüksek bel pantolonlara ilginç bir tarz sağlar. Geniş basenlere sahip bayanlar için kamuflaj etki yaratır. Hırka da aynı şekilde bu tarz pantolonlarla giyilebilir. Kısa üstlerle kombinlerseniz sizlere spor bir hava katar. Kış ayında kısa kazaklarla mükemmel uyum sağlayan bu tarz pantolonları yazın ise kısa bluzlarla birlikte giyebilirsiniz.

yüksek bel pantolon

yüksek bel pantolon

Korse havası yaratan straplez veya askılı bluzlar özellikle yaz aylarında yüksek belli pantolonlar ile kombinleyeceğiniz tasarımlardır. Deri ceket ya da spor ayakkabılar ile de giyilebilen modellerdir. Bu tarz pantolonlar için seçeceğiniz ayakkabı modeli ise yüksek topuklu olanlardır. Stiletto ya da sivri burunlu topuklu ayakkabılarla mükemmel bir uyum yaratırsınız.

7

Yanıt Yok

Cevap Yazın