parfüm

Parfümünüzün daha Kalıcı Olmasını Sağlayan Püf Noktaları

Parfümünüzü iyi şekilde muhafaza ederseniz, kokusunun her zaman etkileyici olmasını sağlarsınız. Parfümleri banyo ve çok sıcak ortamlarda saklamayın. Serin ve kuru ortamlar her zaman ideal yerlerdir. Parfüm sıkacağınız yerlere önce vazelin sürerseniz, parfümü kalıcılığını da artırırsınız.

parfüm sıkmak

parfüm sıkmak

Parfümünüzün Kalıcılığını Nasıl Artırırsınız

Nemlendirici losyonlar da aynı şekilde vazelin etkisi yaratır ve parfümün daha kalıcı olmasını sağlar. Dirsek, kulak altı, boyun bölgesi ve diz içleri her zaman bedeninizin daha güzel kokmasını sağlar. Duştan sonra temiz teninize sürün. Bileğinize sürdüğünüz zaman bilekleri ovalamayın. Ovaladığınız zaman koku daha hızlı kaybolur.

Saçlarınıza parfüm sıkmayın. Parfüm saçlarınızın kurumasına neden olur. Parfümü saça direk sıkmak yerine saç fırçanızın üzerine sıkın ve saçlarınızı fırçalayın. Teninize sıktığınız zaman parfümün kurumasını bekleyin. Parfüm şişeniz büyük ise parfümü kulak çubuklarının üzerine sıkın ve poşet içine koyun. Gün içerisinde hemen istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz.

parfüm

parfüm

Giydiğiniz giysileri dolaba koyduğunuz zaman üzerine mutlaka hoş kokulu sabunlar yerleştirin. Kıyafetleriniz her zaman güzel kokar ve parfüm sıktığınız zaman daha kalıcı olur. Parfümünüzü direk elbise üzerine sıkmayın. Terlediğiniz zaman kokular karışır ve hoş bir etki yapmaz. Nemlendirici uyguladığınız bölgelere sıkarsanız kalıcı etkisini de artırmış olursunuz. Yüz bölgenize ise sıkmaktan kaçının. Parfümünüzü doğru şekilde sıkarsanız her zaman kalıcı etkisini artırır ve gün boyu güzel kokarsınız.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın