meme küçültme operasyonu

Meme Küçültme Operasyonu Sonrası Yaşayacaklarınız

Göğüs küçültme en güzel kozmetik cerrahi prosedürlerinden biridir. Memelerin istenilen ölçüye indirgenmesi, hem fiziksel hem de duygusal rahatsızlığı hafifletir ve hastanın özgüvenini geliştirir. Yeni bir hayata başlayan kadınlar, giymek istedikleri kıyafetleri giyme ve daha önce kaçındıkları fiziksel aktivitelere katılma özgürlüklerine kavuşurlar. Birçok hasta göğüs küçültmeden sonra sırt ve omuz ağrısından derhal rahatlama yaşıyor olsa da, nihai sonuçları görebilmeniz için biraz beklemeniz gerekir.

meme küçültme

meme küçültme

Göğüs küçültme sonrasında şişme, acı ve karıncalanma tipiktir, bu nedenle yeni küçük göğüsler ilk zamanlar beklediğinizden biraz daha büyük görünebilir. Ayrıca, göğüsler genellikle farklı bir oranda iyileşir, bu nedenle iyileşmenin ilk birkaç ayında iki meme arası asimetri fark edebilirsiniz. Yaklaşık 2-3 ay sonra nihai sonuçlara ulaşabilir, yeni iç çamaşırı alışverişinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte, ilk 6 ay 1 yıl arasında küçük değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Meme Küçültme Sonuçları Sonsuz mu?

Göğüs küçültme sonrasında, dengeli bir ağırlık kazandığınız sürece ve daha fazla çocuğunuz olmadığı sürece, ömür boyu daha küçük göğüslerin tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, hiçbir şey normal yaşlanma sürecini durduramaz. Sonuç olarak göğüsleriniz muhtemelen bir kez daha sarkmaya başlar, ancak göğüs küçültmeden önce olabildiğince ağır olmamalıdır.

meme küçültme operasyonu

meme küçültme operasyonu

Ayrıca, gelecekteki gebeliklerin memelerinizin şeklini, boyutunu ve görünümünü değiştirmesi muhtemeldir; meme büyütme sırasında yapılan olumlu değişikliklerin bazılarını tersine çevirebilir. Daha fazla çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, kozmetik cerrahınızla konuşun. O, şimdi ameliyat olmanız veya çocuk sahibi olduktan ve emzirme sürecini bitirmeyi bekleme konusundaki artı ve eksilerini tartmanıza yardımcı olabilir.

10

Yanıt Yok

Cevap Yazın