şeffaf

En Popüler 4 Ayakkabı Trendi

Sıcak mevsimlerin ayakkabı trendleri son derece çeşitlidir, bu nedenle herkes beğenilerine göre bir şeyler bulacağından emindir. Sivri burunlulardan metalik kaplamalı ayakkabılara, şeffaf ayakkabılardan çarpıcı mimari şekillere kadar bahar/yaz ayakkabı trendleri, sizin için çeşitli muhteşem stilleri denemenizi sağlar. Anahtar stillerine bir göz atalım ve önümüzdeki sezon için ayakkabı gardırobumuzu belirleyelim.

baskılı ayakkabılar

baskılı ayakkabılar

Şeffaf Ayakkabılar

Cinderella ayakkabıları bu yıl birçok tasarımcıya ilham kaynağı oldu, çoğu bahar koleksiyonu şeffaf ayakkabılar, topuklar, kemerler ve benzeri şeffaf ayrıntılar içeren ayakkabılarla dolup taşıyordu. Valentino, Donna Karan, Michael Kors, Gucci, Stella ve diğerlerinden şeffaf ayakkabı modellerini bolca görebilirsiniz.

Baskılı Ayakkabılar

Giyim eşyalarında, çantalarda ve hatta ayakkabılarda baskıları modanın her yerinde görebilirsiniz. Custo Barcelona, ​​Emerson, Kate Spade, Nicole Miller, Peter Som, Stella McCartney ve diğerlerinde çiçek baskılar, benekler, geometrik desenler, pikseller ve etnik motifler ayakkabıları süslüyor.

şeffaf

şeffaf

Hayvan Baskılı Ayakkabılar

Sürüngen derisi görünümlü ayakkabı modelleri, neredeyse her mevsim ve her zaman arzu edilen eski klasiklerdir. Bu zamansız trendden bir parçayı yaz mevsimi için de bulundurmayı ihmal etmeyin. İlham almak için Gucci, Kenzo, Mugler, Harve Leger ve Roberto Cavalli’ye bakabilirsiniz. Bazı tasarımcılar sürüngen derisinde kayış gibi bazı küçük ayrıntılar tercih ettiler.

Neşeli Ayakkabılar

Çok yönlü siyah, beyaz, kahverengi ve toprak tonunda ayakkabılardan sonra sıcak mevsime has neşeli renkler geliyor. Neon ayakkabı trendi ve renk bloke ayakkabıları, halen modaya uygun. Hemen her markada bulabileceğiniz; turuncu, sarı, yeşil, mor, saks, kırmızı, mor, pembe ile herhangi bir renk kombinasyonu sıcak mevsim giysilerinizle enerjinizi yükseltecektir.

10

Yanıt Yok

Cevap Yazın